منو
سبد خرید

مقالات آموزشی

یکی از ارکان مجموعه لسکو ، آموزش حرفه ای همکاران در زمینه طراحی و نصب میباشد و در این راستا علاوه بر برگزاری کلاسهای آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته ، اقدام به انتشار مقالات مفید در رابطه با شاخه های کاری مرتبط با این مجموعه خواهد نمود.

15 فر افزایش ایمنی با هوشمند کردن ساختمان
مدیر 2 276
هوشمندسازی چگونه موجب ارتقاء ایمنی ساختمان می‌شود؟هوشمندسازی امروزه به یکی از موضوعات پرطرف ‌دار در زمینه طراحی داخلی ساختمان تبدیل شده است.. طرا..
21 دی سیستم های حفاظتی ارزان
مدیر 0 497
هیچ ارزانی بی علت نیست!فقط یکبارهزینه کنیم و به اصل آینده نگری پایبند باشیم!برخی به دنبال دوربین مداربسته و سیستم های اعلام سرقت ارزان قیمت هستند ..
22 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟ ( قسمت سوم - پروتکل KNX )
مدیر 0 536
سیستم مدیریت ساختمان یا BMS( اتوماسیون خانگی ) به صورت کلی به دو نوع تقسیم میگردد. سیستم های مبتنی بر اتصالات با سیم مانند  KNX وهوشمند سازی ساختمان ب..
08 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟ (قسمت دوم)
مدیر 0 386
در ادامه به یکی از مهمترین ماژول های خانه هوشمند می پردازیمپردازنده مرکزی به این دلیل بسیار مهم است که عموما هسته مرکزی هوشمند سازی ساختمان می باشد ..
01 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟(قسمت اول)
مدیر 2 427
امروزه و با نفوذ تکنولوژی در تمامی جامعه ، هوشمند سازی ساختمان بسیار کاربردی شده است.چرا که سیستم هوشمند باعث کاهش مصرف انرژی، افزایش امنیت و افزایش آ..
26 ار سیستم صوتی خانگی
مدیر 0 780
شما به راحتی و با صرف هزینه ای بسیار کم می توانید سیستم صوت را به سیستم خانه هوشمند خود بیفزایید . نحوه اجرای سیستم صوت و تجهزات در دو نوع اجرا می شود..
20 به‍ آشنایی با انواع سنسور حرکتی
مدیر 0 1580
Motion Detection چیست؟دوربین تشخیص حرکت یا Motion Detection، دوربینی است که می‌تواند با تشخیص حرکت فعال شود. این تشخیص را می‌توان با اندازه‌گیری میز..
29 مر هوشمند سازی ساختمان چیست و چگونه عمل می کند؟
مدیر 0 922
مزایاي سیستم هوشمند در مقابل سیستم سنتی:از مزایاي سیستم هوشمند می توان به کنترل تجهیزات بدون نیاز به حضور فرد در محل اشاره کرد . این قابلیت باعث می ..
29 مر معرفی دزدگیر پارادوکس
مدیر 0 1148
  دستگاه دزدگیر پارادوکس جز سیستم های الکترونیکی است که امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها امنیت اماکن مختلف را به مقدار زیادی ب..
29 مر دزدگیر اماکن چیست و شامل چه قسمت هایی می باشد؟
مدیر 0 1038
دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یکی از بخش های مهم سیستم های امنیتی است که علاوه بر دوربین مدار بسته در بسیاری از فضاها و اماکن کاربرد فراوان دارد..
05 خر تخمین تعداد دوربین مدار بسته در پروژه
مدیر 0 973
اگر بخواهید به صورت تخمینی تعداد دوربین مداربسته مورد نیاز خود را مشخص کنید می توانید از راهنمای زیر استفاده نمائید. اما اگر پروژه شما دارای حساسیت زی..
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)