منو
سبد خرید

ABB

کمپانی یا به عبارت دقیق تر گروه عظیم ABB شرکتی چندملیتی سوئیسی و سوئدی است که دفتر مرکزی آن در حال حاضر در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد. زمینه فعالیت این شرکت در حوزه های رباتیک، برق قدرت، تجهیزات سنگین برقی و اتوماسیون صنعتی و ساختمانی می باشد. بر اساس گزارش موسسه فورچن (Fortune Global 500) در سال ۲۰۱۸، شرکت ABB در جایگاه ۳۴۱ ام قرار دارد و به مدت ۲۴ سال در لیست ۵۰۰ شرکت معتبر جهانی قرار گرفته است.

شرکت ABB از بزرگترین تولید کنندگان محصولات هوشمند ساختمانی تحت استاندارد KNX میباشد. استانداردی که به کمک آن میتوان کلیه تجهیزات برقی ساختمان از روشنایی و پرده برقی گرفته تا تهویه مطبوع و سیستمهای سرمایش/ گرمایش را کنترل و مدیریت کرد. در استاندارد KNX کلیه محصولات توسط یک کابل دیتا به همدیگر متصل میشوند و به کمک قابلیتهای نرم افزاری امکان پیاده سازی هرگونه سناریو هوشمند برای مصرف کنندگان فراهم میشود. استاندارد KNX از مهمترین و اولین استانداردهای هوشمندسازی ساختمان می باشد و انواع ساختمانها از ویلا و مسکونی گرفته تا اداری و تجاری توسط این استاندارد قابل هوشمندسازی می باشند.

تولید کننده: ABB مدل: 2CDG120045R0011
سنسور نور فضای باز این قطعه روشنایی مطلوب ساختمانهای صنعتی و اداری و همچنین خانه های خصوصی را تضمین می کند، و همچنین برای کنترل لوکس نور فضای بیرون و روشن کردن نورهای پیرامون ساختمان و یا باز و بسته کردن پرده ها استفاده دارد. علاوه بر این ، توانایی پشتیبانی از سیستم های فرعی (مانند کنترل روشنایی 1..
0 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)