منو
سبد خرید

ABB

کمپانی یا به عبارت دقیق تر گروه عظیم ABB شرکتی چندملیتی سوئیسی و سوئدی است که دفتر مرکزی آن در حال حاضر در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد. زمینه فعالیت این شرکت در حوزه های رباتیک، برق قدرت، تجهیزات سنگین برقی و اتوماسیون صنعتی و ساختمانی می باشد. بر اساس گزارش موسسه فورچن (Fortune Global 500) در سال ۲۰۱۸، شرکت ABB در جایگاه ۳۴۱ ام قرار دارد و به مدت ۲۴ سال در لیست ۵۰۰ شرکت معتبر جهانی قرار گرفته است.

شرکت ABB از بزرگترین تولید کنندگان محصولات هوشمند ساختمانی تحت استاندارد KNX میباشد. استانداردی که به کمک آن میتوان کلیه تجهیزات برقی ساختمان از روشنایی و پرده برقی گرفته تا تهویه مطبوع و سیستمهای سرمایش/ گرمایش را کنترل و مدیریت کرد. در استاندارد KNX کلیه محصولات توسط یک کابل دیتا به همدیگر متصل میشوند و به کمک قابلیتهای نرم افزاری امکان پیاده سازی هرگونه سناریو هوشمند برای مصرف کنندگان فراهم میشود. استاندارد KNX از مهمترین و اولین استانداردهای هوشمندسازی ساختمان می باشد و انواع ساختمانها از ویلا و مسکونی گرفته تا اداری و تجاری توسط این استاندارد قابل هوشمندسازی می باشند.

تولید کننده: ABB مدل: 2CDG120045R0011
سنسور نور فضای باز این قطعه روشنایی مطلوب ساختمانهای صنعتی و اداری و همچنین خانه های خصوصی را تضمین می کند، و همچنین برای کنترل لوکس نور فضای بیرون و روشن کردن نورهای پیرامون ساختمان و یا باز و بسته کردن پرده ها استفاده دارد. علاوه بر این ، توانایی پشتیبانی از سیستم های فرعی (مانند کنترل روشنایی 1..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SBR/U10.0.1-885
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری  Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارد دارای صفحه نمایشگ..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SB/U12.0.1-84
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارددر رنگهاي متنوع ج..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SB-UB.O.1-84
کلید هوشمند 8 پل ABB سری TENTONکلید هوشمند 8 پل ABB مدل Tenton تحت پروتکل KNX کار می ­کند و در چهار رنگ سفید، مشکی، کرم و نقره ای به بازار عرضه شده است.رنگ LEDهای کنار کلید ها نیز قابل تنطیم بوده و 7 رنگ بصورت پیش فرض در نظر گرفته شده است.در وسط این کلید مکانی برای نصب لیبل در نظر گ..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SBR/U6.0.1-84
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارد دارای صفحه نمایشگر دما،..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)