منو
سبد خرید

مقالات

24 شه‍ کیکر- ربات خانگی
مدیر 2 5
کیکر یک شرکت روباتیک مصرفی مستقر در فرانسه در سال 2012 تأسیس شد ، 8 میلیون دلار جمع آوری کرد و در حال ساخت یک ربات مصرف کننده بود که بتواند به طور خود..
26 ار سیستم صوتی خانگی
مدیر 0 106
شما به راحتی و با صرف هزینه ای بسیار کم می توانید سیستم صوت را به سیستم خانه هوشمند خود بیفزایید . نحوه اجرای سیستم صوت و تجهزات در دو نوع اجرا می شود..
20 به‍ آشنایی با انواع سنسور حرکتی
مدیر 0 228
Motion Detection چیست؟دوربین تشخیص حرکت یا Motion Detection، دوربینی است که می‌تواند با تشخیص حرکت فعال شود. این تشخیص را می‌توان با اندازه‌گیری میز..
29 مر هوشمند سازی ساختمان چیست و چگونه عمل می کند؟
مدیر 0 412
هوشمند سازي چیست؟هوشمند سازي راه اندازي سیستمی یکپارچه که کنترل اکثر سیستم هاي برقی ساختمان اعم از روشنایی ها، سیستم هاي سرمایش و گرمایش، تهویه مطبو..
29 مر معرفی دزدگیر پارادوکس
مدیر 0 461
  دستگاه دزدگیر پارادوکس جز سیستم های الکترونیکی است که امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها امنیت اماکن مختلف را به مقدار زیادی ب..
29 مر دزدگیر اماکن چیست و شامل چه قسمت هایی می باشد؟
مدیر 0 392
دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یکی از بخش های مهم سیستم های امنیتی است که علاوه بر دوربین مدار بسته در بسیاری از فضاها و اماکن کاربرد فراوان دارد..
05 خر تخمین تعداد دوربین مدار بسته در پروژه
مدیر 0 388
اگر بخواهید به صورت تخمینی تعداد دوربین مداربسته مورد نیاز خود را مشخص کنید می توانید از راهنمای زیر استفاده نمائید. اما اگر پروژه شما دارای حساسیت زی..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)