منو
سبد خرید

مقالات

19 شه‍ اینترنت اشیا (قسمت دوم)
مدیر 0 159
کلمه «شیء»، در عبارت اینترنت اشیاء، می‌ توانند به طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها مانند ایمپلنت نظارت بر قلب، فرستنده زیست تراشه در حیوانات مزرعه، حلزون..
15 شه‍ اینترنت اشیا (قسمت اول)
مدیر 0 98
اینترنت اشیا به اختصار Internet of Things (IoT)  به طور کلی اشیاء و تجهیزاتی هستند که در محیط پیرامون ما قرار دارند و به شبکه اینترنت متصل می‌گردند...
22 ار انتخاب شما کدام است؟
مدیر 0 259
سیستم حفاظتی یا  سیستم نظارتی؟؟؟؟؟شاید این مسئله برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید برای منزل و یا محل کار خود دوربین مداربسته و یا دزدگیر نصب ..
15 فر افزایش ایمنی با هوشمند کردن ساختمان
مدیر 2 276
هوشمندسازی چگونه موجب ارتقاء ایمنی ساختمان می‌شود؟هوشمندسازی امروزه به یکی از موضوعات پرطرف ‌دار در زمینه طراحی داخلی ساختمان تبدیل شده است.. طرا..
21 دی سیستم های حفاظتی ارزان
مدیر 0 497
هیچ ارزانی بی علت نیست!فقط یکبارهزینه کنیم و به اصل آینده نگری پایبند باشیم!برخی به دنبال دوربین مداربسته و سیستم های اعلام سرقت ارزان قیمت هستند ..
20 آذ ماژول کنترل تردد پارادوکس
مدیر 0 549
ماژول کنترل تردد پارادوکس مدل ACM12ماژول کنترل تردد دزدگیر اماکن پارادوکس مدل ACM12 دارای برنامه قفل گشایی و زمانبندی قفل اتوماتیک می باشد.این ..
07 آذ هوشمند سازی چیست ؟ (قسمت چهارم - پروتکل zigbee )
مدیر 0 378
زیگ بی (ZigBee) یکی از پروتکل های پیشرو در بحث برقراری ارتباط تکنولوژی های مختلف با یکدیگر است . همگام سازی همه دستگاه‌های خانگی هوشمند آسان نیست و نی..
22 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟ ( قسمت سوم - پروتکل KNX )
مدیر 0 536
سیستم مدیریت ساختمان یا BMS( اتوماسیون خانگی ) به صورت کلی به دو نوع تقسیم میگردد. سیستم های مبتنی بر اتصالات با سیم مانند  KNX وهوشمند سازی ساختمان ب..
08 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟ (قسمت دوم)
مدیر 0 386
در ادامه به یکی از مهمترین ماژول های خانه هوشمند می پردازیمپردازنده مرکزی به این دلیل بسیار مهم است که عموما هسته مرکزی هوشمند سازی ساختمان می باشد ..
01 آب‍ هوشمند سازی چیست ؟(قسمت اول)
مدیر 2 427
امروزه و با نفوذ تکنولوژی در تمامی جامعه ، هوشمند سازی ساختمان بسیار کاربردی شده است.چرا که سیستم هوشمند باعث کاهش مصرف انرژی، افزایش امنیت و افزایش آ..
24 شه‍ کیکر- ربات خانگی
مدیر 3 453
کیکر یک شرکت روباتیک مصرفی مستقر در فرانسه در سال 2012 تأسیس شد ، 8 میلیون دلار جمع آوری کرد و در حال ساخت یک ربات مصرف کننده بود که بتواند به طور خود..
26 ار سیستم صوتی خانگی
مدیر 0 780
شما به راحتی و با صرف هزینه ای بسیار کم می توانید سیستم صوت را به سیستم خانه هوشمند خود بیفزایید . نحوه اجرای سیستم صوت و تجهزات در دو نوع اجرا می شود..
نمایش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)