منو
سبد خرید

ASTRUM

تولید کننده: ASTRUM مدل: INS10SF
تاچ پنل آستروم -مدل Inspiniتکنولوژی ارتباطی این سری از تاچ پنل ها knx  بوده و در مدل های سری G ، سری S و سری V به بازار عرضه شده اند و صرفا" به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.تعبیه وب سرور داخلی نیز مزیت مهم دیگری است که این تاچ پنل را در ردیف تجهیزات با کارایی بالا و به صرفه به..
36,000,000 تومان
تولید کننده: ASTRUM مدل: INS10VF
تاچ پنل آستروم - مدل Inspiniتکنولوژی ارتباطی این سری از تاچ پنل ها knx  بوده و در مدل های سری G ، سری S و سری V به بازار عرضه شده اند و صرفا" به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.تعبیه وب سرور داخلی نیز مزیت مهم دیگری است که این تاچ پنل را در ردیف تجهیزات با کارایی بالا و به صرفه ب..
36,000,000 تومان
تولید کننده: ASTRUM مدل: INS4SF
تاچ پنل آستروم - سری Inspiniتکنولوژی ارتباطی این سری از تاچ پنل ها knx  بوده و در مدل های سری G ، سری S و سری V به بازار عرضه شده اند و صرفا" به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.تعبیه وب سرور داخلی نیز مزیت مهم دیگری است که این تاچ پنل را در ردیف تجهیزات با کارایی بالا و به صرفه به..
14,500,000 تومان
تولید کننده: ASTRUM مدل: INS8SF
تاچ پنل ۸ اینچ آستروم ASTRUM مدلINSPINIA سری SLIM تاچ پنل خازنی ۸ اینچ از جنس شیشه امکان کنترل کامل سیستم هوشمند ساختمان( روشنایی , پرده , تهویه و…)قابلیت تعریف سناریو دلخواه و برنامه زمانبندی توسط کاربر (به راحتی)امکان بارگذاری عکس واقعی هر فضا در صفحه مربوطه قابل..
29,000,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)