منو
سبد خرید

ABB

تولید کننده: ABB مدل: 2CDG120045R0011
سنسور نور فضای باز این قطعه روشنایی مطلوب ساختمانهای صنعتی و اداری و همچنین خانه های خصوصی را تضمین می کند، و همچنین برای کنترل لوکس نور فضای بیرون و روشن کردن نورهای پیرامون ساختمان و یا باز و بسته کردن پرده ها استفاده دارد. علاوه بر این ، توانایی پشتیبانی از سیستم های فرعی (مانند کنترل روشنایی 1..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SBR/U10.0.1-885
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری  Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارد دارای صفحه نمایشگ..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SB/U12.0.1-84
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارددر رنگهاي متنوع ج..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SB-UB.O.1-84
کلید هوشمند 8 پل ABB سری TENTONکلید هوشمند 8 پل ABB مدل Tenton تحت پروتکل KNX کار می ­کند و در چهار رنگ سفید، مشکی، کرم و نقره ای به بازار عرضه شده است.رنگ LEDهای کنار کلید ها نیز قابل تنطیم بوده و 7 رنگ بصورت پیش فرض در نظر گرفته شده است.در وسط این کلید مکانی برای نصب لیبل در نظر گ..
0 تومان
تولید کننده: ABB مدل: SBR/U6.0.1-84
کلیدهای هوشمند جدید  ABB  سری Tentonتحت شبکه KNXساخت آلمان کاربرد این کلید در ساختمان هوشمند می باشد این کلید مطابق استانداردهای روز دنیا جهت ساختمانهای مدرن طراحی و ساخته شده است ، قابلیت کنترل روشنایی , پرده , سیستم تهویه و اجرای سناریوهای مختلف را دارد دارای صفحه نمایشگر دما،..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)