منو
سبد خرید

پارادوکس

دزدگیر پارادوکس، نوعی سیستم حفاظتی است که برای نصب در اماکن اعم از منازل، ساختمان های اداری و تجاری، کارگاه ها و کارخانه ها طراحی و تولید شده است. به وسیله این دزدگیر، امنیت اماکن تا حد زیادی تضمین می شود. این دزدگیر، محصول شرکت پارادوکس کانادا است و از بهترین و برترین انواع دزدگیر در دنیا می باشد. این دستگاه مطابق با استانداردهای جهانی و با استفاده از فناوری های روز تولید شده است.

در حال حاضر دزدگیر پارادوکس به صورت بی سیم و با سیم، تولید می شود که بسته به نوع کاربری و فضای مورد استفاده، می توان یکی از این دو مدل را استفاده کرد.

دزدگیر پارادوکس بر مبنای سیستم های حسگر و چشمی ها عمل می کند. به این مفهوم که اگر شخصی وارد یک مکان خاص شود، حسگرهای دستگاه دزدگیر، حرکت او را تشخیص می دهند و آن را به صورت یک سیگنال به کنترل پنل ها انتقال می دهند. کنترل پنل ها، بردهای هوشمند الکترونیکی هستند که به صورت دقیق و بسیار ظریف طراحی شده اند. بعد از دریافت پیام حسگر ، سیستم آژیر به صدا در می آید.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت دزدگیر پارادوکس این است که، امواج این حسگرها با سایر امواج محیط تداخل ندارند. تجهیزات این دزدگیر بر اساس شماره سریال منحصر به فرد خود نصب و برنامه ریزی می شوند بنابراین نویزها و امواج محیط نمی توانندمزاحمتی برای آن ها به وجود بیاورند.

تولید کننده: پارادوکس مدل: HD88
سنسور تشخیص حرکت HD88پارادوکس مخصوص فضای باز می باشد و یک دوربین متصل به اترنت/ وای فای است که با هدف ارائه ی یک نظارت ویدئویی یکپارچه با سیستم های امنیتی/کنترلی پارادوکس تولید شده است.سنسور تشخیص حرکت HD88 از جریان های  HD 720P، HD audio   و H.264 compressed پشتیبانی می کند ..
24,540,091 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)