منو
سبد خرید

هوم لاک

دستگیره هوشمند هوم لاک راحتی و امنیت را برای شما تامین می کند این دستگیره ، شما را از مشکلات کلیدهای سنتی رها می سازد در واقع در هنگام ورود و خروج برای قفل کردن درب یا باز نمودن درب روش های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد. از مهمترین ویژگی آن کنترل از راه دور از طریق وای فای می باشد.
دستگیره هوشمند هوم لاک دارای عملکرد ضد هک و ضد سرقت می باشد به این صورت که با وارد کردن مکرر اطلاعات نادرست دستگیره غیرفعال می شود به این صورت به هیچ عنوان آسیپ پذیر نیست.
شما قادر هستید 300 اثر انگشت و همچنین تعداد 300 رمز را برای دستگیره دیجیتال تعریف نمایید.
حسگر اثر انگشت سه بعدی آن با سرعت عملکرد کمتر از0.5 ثانیه دارای سرعت قابل توجهی در هنگام اجرای فرامین می باشد.
همچنین به دلیل وجود نور پس زمینه صفحه کلید ، در تاریکی معطل نخواهید ماند و این نور به شما در باز کردن درب کمک خواهد کرد.
در واقع با وجود این دستگیره هوشمند، نه شما و نه اعضای خانواده یا اعضای شرکتتان ، پشت درب بسته نخواهید ماند.

دستگیره هوشمند
ناموجود
تولید کننده: هوم لاک مدل: E100
دستگیره هوشمند E100 با قابلیت اتصال به اینترنت و کنترل از راه دور ، نصب ساده ، امکان نصب بر روی انواع درب ها و دارای صفحه کلید لمسیویژگی ها :اثر انگشتRFID کارت کلید مکانیکالزنگ درب کیپد رمز رمز یکبار مصرفاپلیکیشن تلفن همراهریموتقفل شب بند ..
0 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: F300
ویژگی ها :RFID کارت کلید مکانیکالکیپد رمز انتقال تصویراثر انگشتقابلیت اتصال به پاور بانکاپلیکیشن تلفن همراهرمز یکبار مصرف قفل شب بند چشمی دربگزارش ورود و خروجزنگ درب ..
15,400,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: M300
دستگیره ها ی هوشمند راحتی و امنیت را برای شما تامین می کند. دستگیره M300 ، شما را از مشکلات کلیدهای سنتی رها می سازد در واقع در هنگام ورود و خروج برای قفل کردن درب یا باز نمودن درب روش های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد.در واقع با وجود این دستگیره ، نه شما و نه اعضای خانواده یا..
11,800,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: F500
ویزگی ها :قابلیت اتصال به پاور بانکقابلیت اسکن کف دستزنگ درب تشحیص سه بعدي چهرهکیپد رمزقفل شب بندکلید مکانیکالرمز یکبار مصرفRFID کارتاپلیکیشن تلفن همراهاثر انگشتگزارش ورود و خروج ..
24,000,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: F450
قابلیت های دستگیره هوشمند هوم لاک:تشخیص چهرهاسکن کف دستبازگشایی درب توسط پسورداثر انگشتکارتRFID  اپلیکیشن موبایل USmartGo کلید فیزیکی      دارای Door Bell ..
21,000,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: E150
قفل هوشمند E150 راحتی و امنیت را برای شما تامین می کند این دستگیره ، شما را از مشکلات کلیدهای سنتی رها می سازد در واقع در هنگام ورود و خروج برای قفل کردن درب یا باز نمودن درب روش های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد. از مهمترین ویژگی آن کنترل از راه دور از طریق وای فای می باشد.حسگر اثر انگشت س..
7,700,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: B110
مشخصات دستگیره یا قفل در دیجیتال هوم لاک مدل B110:مقدار ضخامت در: 20 تا 70 میلی متر دمای محیط کاری: منفی 20 تا 65 درجه سانتی گراد رطوبت محیط کاری: 10 تا 90 درصداین دستگیره ها با داشتن بالاترین و بیشترین ویژگی‌ ها و ضرایب امنیتی تولید شده و بسته به نیاز و بودجه شما دارای امکانات..
6,600,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: E160
ویژگی ها :اثر انگشت RFID کارت کلید مکانیکال کیپد رمز زنگ دربریموت قفل شب بند قابلیت اتصال به پاور بانک ..
8,400,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: B220
دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل B220 یک دستگیره هوشمند همه کاره است که مناسب برای درب های داخلی و اداری می باشد.این دستگیره با ظاهری متفاوت امکاناتی نظیر ورود از طریق کد ، اثر انگشت و ریموت را فراهم می کند.شما به سادگی می توانید با نصب این دستگیره در محل کار تردد را به ساعات مشخصی محدود ک..
7,700,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: V200
قفل هوشمند دوربین دار V200 راحتی و امنیت را برای شما تامین می کند این دستگیره دیجیتال ، شما را از مشکلات کلیدهای سنتی رها می سازد در واقع در هنگام ورود و خروج برای قفل کردن درب یا باز نمودن درب روش های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد. از مهمترین ویژگی آن کنترل از راه دور از طریق وای فای می باشد. ..
11,800,000 تومان
دستگیره هوشمند - WIFI
ناموجود
تولید کننده: هوم لاک مدل: M250
دستگیره ی هوشمند راحتی و امنیت را برای شما تامین می کند.این دستگیره ، شما را از مشکلات کلیدهای سنتی رها می سازد در واقع در هنگام ورود و خروج برای قفل کردن درب یا باز نمودن درب روش های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد.از مهمترین ویژگی آن کنترل از راه دور از طریق وای فای می باشد. این دستگ..
0 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: C200
از زمان معرفی قفل هوشمند، استقبال چشمگیر از آن قابل چشم پوشی نیست. همچنین ویژگی های منحصر بفرد آن ، مورد توجه زیادی واقع شد. تکنولوژی جدیدی که با ظاهر شیک و ویژگی های متمایز فنی از همان ابتدا مسیر خود را به عنوان قفل های مدرن مشخص نموده است.این قفل ها با دیزاین هایی که سبک آن ها مدرن می باشد بسی..
17,700,000 تومان
تولید کننده: هوم لاک مدل: G330
ویژگی ها :اثر انگشتکارت RFID کلید مکانیکالزنگ درب کیپد رمزرمز یکبار مصرف امکان محدودیت در ساعت تردداپلیکیشن تلفن همراهریموترمزیکبار مصرفقفل شب بند ..
8,800,000 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)