منو
سبد خرید

ماژول های افزایش زون

زون های دزدگیر وظیفه مدیریت و کنترل سنسورهای سیستم اعلام سرقت را به عهده دارند. به این صورت که هر یک یا چند دتکتور و سنسور به یکی از زون ها اختصاص داده می شوند. پس از اختصاص دادن زون ها به سنسورها، دز زمان تحریک سیستم به شما اطلاع می دهد که کدام زون فعال شده است. همان گونه که گفته شده سنسورها تجهیزاتی هستند که تردد غیرمجاز در یک مکان را تشخیص می دهند و یا در مورد دتکتورهای محیطی باید گفت وقتی یکی از عوامل محیطی مثل دما ، غلظت دود و ... تغییر می کند آنها را تشخیص می دهد.

این ماژول ها قابلیت افزایش تعداد زون های کنترل پنل را به صورت بی سیم و باسیم دارا می باشند.

تولید کننده: پارادوکس مدل: ZX4
دارای 4 زون قابل آدرس دهی ( 8 زون با ویژگی دو برابر سازی زون ATZ )دارای 1 خروجی PGMاستفاده از ورودی زون بعنوان ورودی سوئیچ تامپر ..
2,908,799 تومان
تولید کننده: پارادوکس مدل: ZX8
دارای 8 زون قابل آدرس دهی ( 16 زون با ویژگی دو برابر سازی زون ATZ )دارای 1 خروجی PGMاستفاده از ورودی زون بعنوان ورودی سوئیچ تامپردانلود کاتالوگ محصول ..
5,463,666 تومان
تولید کننده: پارادوکس مدل: RTX3
دانلود کاتالوگ محصولدارای 32 زون قابل آدرس دهیبرنامه ریزی 999 ریموت کنترل با کد نصاب یا سرپرستی ( EVO48 ، EVO192 یا EVO96 مدل V1.5 یا بالاتر )دارای 8 PGM بی سیم (MG-2WPGM)سخت افزار داخلی قابل ارتقاء از طریق CONV4USB و WinLoad و babywareبا تمام فرستنده گیرنده های ماژلان کار می کند..
5,942,592 تومان
تولید کننده: پارادوکس مدل: ZX82
دانلود کاتالوگ محصولدارای 8 زون قابل آدرس دهیدارای نمایشگر ولتاژ و دیتادارای جعبه و نمایشگر LED برای باز و بسته بودن زوناستفاده از ورودی زون بعنوان ورودی سوئیچ تامپرهمخوان با کنترل پنل های سری MG , SP , EVOارتقاء از طریق نرم افزار  ..
5,837,033 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)