منو
سبد خرید

درب گردان دوبال

در ورودی هایی که حجم تردد در آنها بالاست و حرکت روان و در عین حال صرفه جویی در انرژی ضروری است، فضای بسیار بزرگ داخل کابین و حرکت آسان درب، راهکاری بسیار عملی برای تردد افراد است.درب های گردان دو بال، عمدتا فاقد شفت مرکزی بوده و از آنجا که فضای کلی داخلی دربهای دوبال به دو قسمت تقسیم می گردد، فضای بسیار بزرگتری برای تردد افراد نسبت به مدلهای دیگر ارائه می نماید. وجود فضای اختصاصی برای خروج در مواقع اضطراری با دهانه بازشوی بسیار مناسب که در حالت عادی بسته بوده و به عنوان بخشی از باله گردان درب، همراه با ویترین ها و سقف، به چرخش در می آیند، ضمن رعایت موارد ایمنی در مواقع خاص، شکوه و عظمت یک ورودی منحصر به فرد را متجلی می نماید.

جلوگیری از ارتباط فضای داخل و بیرون، صرفه جویی در مصرف انرژی، جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی صوتی، سهولت تردد برای افراد دارای معلولیت های جسمی و کودکان با توجه به مکانیسم های کنترلی بسیار پیشرفته آن مانند تنظیم اتوماتیک سرعت حرکت، قابلیت تنظیم نوع عملکرد درب در ساعات مختلف شبانه روز و نیز قابلیت اتصال به شرکت سازنده بصورت ریموت در مواقع لازم و اضطراری از سایر ویژگی های این درب است.

عملکرد سیستم درب از طریق ارتباط از راه دور مشاهده و به روز می گردد. در مواردی که سیستم به هر دلیل اختلال عملکرد داشته باشد، فورا و به طور خودکار اعلام هشدار آن فعال می گردد و عملکرد و پایش درب از راه دور قابل بررسی و رفع اشکال خواهد بود.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.