منو
سبد خرید

درب کشویی منحنی

برای زیبایی ورودی ساختمان هایی که دارای طرح منحنی در نمای خود هستند، استفاده از درب های کشویی منحنی توصیه می شود.

عملکرد این سیستم مشابه دیگر درب های اتوماتیک کشویی است با این تفاوت که به صورت منحنی، طراحی و ساخته شده و حرکت کشویی آن بر روی کمانی از دایره است. یک درب کشویی منحنی، ورودی وسیعتری نسبت به یک درب کشویی ساده فراهم می آورد و انتخابی مناسب برای ورودی های کم عرض می باشد. لنگه های درب بر حسب نیاز مشتری و کاربری آنها می تواند از نظر ارتفاع، طول و عمق تنظیم شود.

طراحی منحصر به فرد و نوآوری در تکنولوژی، صرفه اقتصادی و کارایی بالا از ویژگی های این نوع درب است. یکپارچه سازی عملکرد اپراتور این درب با سیستم مدیریت هوشمند ساختمان و کنترل تردد در کنار تنوع در ابعاد، نوع فریم و شیشه و نیز قابلیت اجرا به صورت کاملا گرد یا نیم گرد، گزینه های گوناگونی هستند که مشتریان بتیس بنا به نیازهایشان انتخاب میکنند.

طراحی و نصب اپراتور این درب بر اساس شکل ورودی ساختمان می تواند به دو گونه باشد: با و یا بدون لنگه های ثابت. اگر ورودی به صورت منحنی باشد، لنگه های متحرک برای نصب بر روی دیوار طراحی و تولید می شوند و اگر نمای ورودی ساختمان منحنی نباشد، بتیس درب منحنی را بر اساس نیاز شما طراحی، تولید و بر روی شاسی فریم منحنی نصب می نماید.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.