منو
سبد خرید

درب های گردان سه بال و چهاربال

فن آوری به کار رفته در ساخت درب های گردان سه بال و چهار بال مشابه بوده و هر دو توسط یک شفت در مرکز و باله هایی که به آن متصل است، حرکت افراد را هدایت می نمایند.
ظاهر شکیل و زیبا، صرفه جویی در هزینه های انرژی، امکان انتخاب انواع پوشش خارجی مطابق با معماری ساختمان و قیمت مناسب ) به نسبت درب های گردان دو بال ( این نوع درب را به گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه برای ورودی ساختمانهای متوسط و بزرگ تبدیل نموده است.

انواع سه و چهار بال این درب با عملکرد دستی یا اتوماتیک قابل ارایه بوده و با توجه به مزایای فنی و اقتصادی آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این درب با ترکیب سبک طراحی ویژه، قابلیتهای مکانیکی، فن آوری روز و عملکرد بهینه در مجموع پاسخگوی نیازهای کاربران خود بوده است. عایق بودن این درب در برابر گرد و خاک و صدا و همچنین امکان ارایه آن با انواع پوشش های فلزی و در رنگ های متنوع، مشتریان خود را با هر نوع سلیقه جلب می نماید. این نوع درب مناسب ورودی اصلی هتلها، ساختمان های اداری و مراکز تجاری و اقتصادی می باشد.

نحوه عملکرد این درب بر مبنای چرخش به دور یک محور مرکزی است که فریم آلومینومی آلیاژی بسیار سخت آن در زمان نصب قابل مونتاژ بوده و به دلیل نصب آسان، حمل و نقل و سرویس سریع و طراحی منحصر به فرد، با بهره گیری از فن آوری روز، علاقه مندان زیادی در دنیا دارد. درب گردان سه و چهار بال دستی، سنسور یا کنترل الکترونیکی ندارد و می تواند بنا به خواست مشتریان به درب اتوماتیک ارتقا یابد و همچنین با استفاده از فن آوری نوین ارتباطی، مجهز به سیستم Wireless گردد و از طریق تلفن همراه یا اینترنت از راه دور در مواقع لزوم قفل، باز ، رفع اشکال یا کنترل شود.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.