منو
سبد خرید

تسا

تسا تولید کننده قفل و تکنولوژی های امنیتی برای نهادها و ساختمان ها می باشد. همچنین دارای طیف وسیعی از محصولات از جمله دستگیره، قفل های حیاطی و سیلندرهای امنیتی است.

این برند محصولات خود را به بازار های آمریکای لاتین، خاورمیانه و اروپا صادر میکند. محصولات تسا به خاطر سطح کیفیت و قیمت نسبت به رقبای خارجی خود دارای سطح مطلوبی می باشد.

تسا برای توسعه صنعت خود بیش از 3 میلیون یورو در بخش تشویق و توسعه سرمایه گذاری کرده است تا بتواند ساختارهایی برای ساخت و اجرای ایده های نوین به وجود بیاورد.

 

تولید کننده: تسا مدل: CT500
مخصوص درب هاي با وزن 40 تا60 كيلوگرم و عرض حداكثر9 ميلي مترمكانيزم و چرخ دنده ها و بدنه به صورتي كه درب را با حركتي نرم و ارام باز وبسته مي كندداراي دو سوپاپ تنظيم براي حركت اوليه و ضربه زدن در انتها مخصوص قفل هاي برقيمناسب براي درب هاي بازشو به داخل و خارج ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: CT2500
مولتي رنگ نقره اي مقاوم دربرابرحريقساختار منحصر به فرد بدنه و بازو براي عملكرد در سه سايز EN , 4,3,2 با حداكثر زاويه بازشو در180 درجه و عرض حداكثر1100 ميلي متر با تنظيم سرعت در سه حالته و ضربه زدن در انتهامخصوص قفل هاي برقي ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: T60
سيلندر امنيتي تمام برنجي با 5 كليد كامپيوتري برنجيبا پوشش نيكل - مقاوم در حريق داراي استاندارد EN اروپا – مقاوم در برابر ضربه ، ضد دريل و ضد سرقت در سايز 40 - 30 دارايشش پين فولادي و در هر طرف مجهز به پين فولادي ضد دريل و سرقت.در دورنگ طلايي و نيكل كروم ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: Electric strikes
مقابل برقي دو حالته (اتوماتيك و دستي) مناسب براي كليه درب ها مقاوم دربرابر فشار 3500 نيوتن ساخته شده از استنلس استيل باقابليت تنظيم زبانه تا 3 ميلي متر و كاركرد 16-8 ولت متناوب و مستقيم ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: RIM PANIC DEVICE
پنيك بار لبه دار مخصوص درب هاي خروج اضطراريقابليت در سه نقطه قفل عرضي شامل يك ميله افقي مجهز به آچار مخصوص و بروشور نصب داخل بسته بنديبدنه مشكي و كاور قرمز ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: Outside Modular Lever Handle
دستگيره پنيك بار مخصوص درب هاي خروج اضطراريبدنه مشكي به همراه سيلندر و سه كليد ..
0 تومان
تولید کننده: تسا مدل: RIM PANIC DEVICE
پنيك بار مخصوص درب هاي خروج اضطراريداراي ميلگرد به طول 900 ميلي متر و قفل يك طرفهگواهينامه يورو ضد حريق - روكش نگهدارنده به رنگ نقره ايمجهز به آچار مخصوص و بروشور نصب داخل بسته بندي ..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)