منو
سبد خرید

SCHNEIDER

شرکت اشنایدر در زمان انقلاب صنعتی تاسیس شد (۱۸۳۶ میلادی). تقریباً بعد از گذشت ۱۸۰ سال، از طریق تعهد پایدار، تخصص و قدرت حاصل از کسب و کار انجام شده، توانست در تمام سطوح حوزه تجهیزات الکتریکال، ایده های نو ارائه دهد.

شرکت اشنایدر الکتریک، پیشرو در ایجاد تحول دیجیتال در حوزه­ مدیریت انرژی و مدیریت اتوماسیون در منازل، ساختمان­ ها، مراکز داده، زیرساخت ­ها و صنایع می­باشد. این شرکت با حضور جهانی در بیش از ۱۰۰ کشور، به رهبری انکارناپذیر در حوزه­ مدیریت انرژی (در برق فشار قوی، ضعیف و ایمن) و همچنین درحوزه­ سیستم­های اتوماسیون تبدیل شد.

اشنایدر الکتریک، براساس پروتکل KNX، به­ منظور به حداکثر رساندن انعطاف ­پذیری، راحتی، ایمنی و سودآوری (به­ ویژه برای ساختمان ­های جدید)، به ارائه­ راه­ حل­ هایی برای مدیریت اتوماسیون منازل و انواع ساختمان­ها پرداخته است.

در KNX تمام دستگاه­ها به یک خط کابل باس مشترک (زوج سیم به هم تابیده) متصل می­شوند، که این دو سیم، موازی با مدار اصلی نصب میشوند. هر دستگاه به ­طور عمده قادر به برقراری ارتباط با سایر دستگاه­ها می ­باشد. هنگامی که یک حسگر فعال می­شود، کنترلر یا فعالساز مربوطه دستورات موردنظر را انجام داده و عمل می ­کند. کلیه­ توابع می­ توانند بدون آسیب رساندن به ساختمان، پارامتردهی و تنظیم شوند.

به واسطه­ اشنایدر الکتریک، طبق یک استاندارد بین ­المللی، یک سیستم جامع تعبیه شده را پیشنهاد می­ دهد و بسیاری از راه ­حل ­های ارائه شده، شاخه­ های فنی مختلف را با حداکثر انعطاف­ پذیری، راحتی، ایمنی و سودآوری (به ­ویژه برای ساختمان ­های جدید) تحت پوشش قرار می ­دهند.

ایده­ KNX به همان اندازه که مبتکرانه است، ساده نیز می­ باشد. KNX تمام عملکردهای اصلی یک ساختمان (مانند روشنایی، گرمایش، تهویه مطبوع یا سایه) را در یک سیستم هوشمند ترکیب می­ کند؛ که این امر به کاهش هزینه­ های عملیاتی و در نتیجه صرفه­ جویی قابل توجه در انرژی، صرفه جویی در زمان نصب و همچنین افزایش انعطاف ­پذیری و سازگاری با تحولات آینده کمک می ­کند.

تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN649212
این دستگاه با ۱۲ رله خروجی امکان کنترل روشنایی و یا انواع لوازم برقی از نوع قطع و وصل را دارد. از طریق کلیدهای دستی تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه امکان کنترل مستقیم هر کانال وجود خواهد داشت. کلیدهای دستی توسط برنامه نرم افزاری (ETS) قابل فعال/ غیرفعال کردن می باشند. برای نصب و راه اندازی این دستگاه..
18,750,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN649204
این دستگاه با 4 رله خروجی امکان کنترل روشنایی و یا انواع لوازم برقی از نوع قطع و وصل را دارد. از طریق کلیدهای دستی تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه امکان کنترل مستقیم هر کانال وجود خواهد داشت. کلیدهای دستی توسط برنامه نرم افزاری (ETS) قابل فعال/ غیرفعال کردن می باشند. برای نصب و راه اندازی این دستگاه ..
10,450,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN649208
این دستگاه با ۸ رله خروجی امکان کنترل روشنایی و یا انواع لوازم برقی از نوع قطع و وصل را دارد. از طریق کلیدهای دستی تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه امکان کنترل مستقیم هر کانال وجود خواهد داشت. کلیدهای دستی توسط برنامه نرم افزاری (ETS) قابل فعال/ غیرفعال کردن می باشند. برای نصب و راه اندازی این دستگاه ..
15,800,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN6172
این کلید هوشمند چندمنظوره از طریق نرم افزار ETS قابل برنامه ریزی جهت کنترل انواع لوازم سرمایش/ گرمایش نظیر گرمایش کف، فن کوئل، رادیاتور، کولر آبی و غیره می باشد.همچنین از طریق شاستی های اضافه امکان کنترل لوازم برقی نظیر روشنایی (سوئیچ یا دیم)، سناریوها، پرده برقی، قفل برقی و غیره نیز فراهم می با..
5,400,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN6212
کلیدهای هوشمند سیستم M اشنایدر دارای تمامی امکانات کلید هوشمند مانند کنترل روشنایی ، کنترل پرده و کرکره ، اعمال سناریو و غیره می باشد.این کلید هوشمند چندمنظوره از طریق نرم افزار ETS قابل برنامه ریزی جهت کنترل انواع لوازم سرمایش/ گرمایش نظیر گرمایش کف، فنکوئل، رادیاتور، کولر آبی و غیره می باشد. ..
11,450,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN6174
کلیدهای هوشمند سیستم M اشنایدر دارای تمامی امکانات کلید هوشمند مانند کنترل روشنایی ، کنترل پرده و کرکره ، اعمال سناریو و غیره می باشد.این کلید هوشمند چندمنظوره از طریق نرم افزار ETS قابل برنامه ریزی جهت کنترل انواع لوازم سرمایش/ گرمایش نظیر گرمایش کف، فنکوئل، رادیاتور، کولر آبی و غیره می باشد. ..
6,700,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN6214
کلیدهای هوشمند سیستم M اشنایدر دارای تمامی امکانات کلید هوشمند مانند کنترل روشنایی ، کنترل پرده و کرکره ، اعمال سناریو و غیره می باشد.این کلید هوشمند چندمنظوره از طریق نرم افزار ETS قابل برنامه ریزی جهت کنترل انواع لوازم سرمایش/ گرمایش نظیر گرمایش کف، فن کوئل، رادیاتور، کولر آبی و غیره می باشد. ..
14,300,000 تومان
تولید کننده: اشنايدر مدل: MTN6215
از قابلیتهای بسیار جذاب این کلید اجرای سناریو هوشمند بدون لمس صفحه میباشد.برای نمونه باحرکت افقی دست در نزدیکی کلید سناریو خاموشی کل بدون هیچگونه تماسی اجرا میگردد. در زمان ورود به اتاق نیز با حرکت عمودی دست سناریو ورود اجرا میگردد. ..
7,750,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)