منو
سبد خرید

SCHNEIDER

شرکت اشنایدر در زمان انقلاب صنعتی تاسیس شد (۱۸۳۶ میلادی). تقریباً بعد از گذشت ۱۸۰ سال، از طریق تعهد پایدار، تخصص و قدرت حاصل از کسب و کار انجام شده، توانست در تمام سطوح حوزه تجهیزات الکتریکال، ایده های نو ارائه دهد.

شرکت اشنایدر الکتریک، پیشرو در ایجاد تحول دیجیتال در حوزه­ مدیریت انرژی و مدیریت اتوماسیون در منازل، ساختمان­ ها، مراکز داده، زیرساخت ­ها و صنایع می­باشد. این شرکت با حضور جهانی در بیش از ۱۰۰ کشور، به رهبری انکارناپذیر در حوزه­ مدیریت انرژی (در برق فشار قوی، ضعیف و ایمن) و همچنین درحوزه­ سیستم­های اتوماسیون تبدیل شد.

اشنایدر الکتریک، براساس پروتکل KNX، به­ منظور به حداکثر رساندن انعطاف ­پذیری، راحتی، ایمنی و سودآوری (به­ ویژه برای ساختمان ­های جدید)، به ارائه­ راه­ حل­ هایی برای مدیریت اتوماسیون منازل و انواع ساختمان­ها پرداخته است.

در KNX تمام دستگاه­ها به یک خط کابل باس مشترک (زوج سیم به هم تابیده) متصل می­شوند، که این دو سیم، موازی با مدار اصلی نصب میشوند. هر دستگاه به ­طور عمده قادر به برقراری ارتباط با سایر دستگاه­ها می ­باشد. هنگامی که یک حسگر فعال می­شود، کنترلر یا فعالساز مربوطه دستورات موردنظر را انجام داده و عمل می ­کند. کلیه­ توابع می­ توانند بدون آسیب رساندن به ساختمان، پارامتردهی و تنظیم شوند.

به واسطه­ اشنایدر الکتریک، طبق یک استاندارد بین ­المللی، یک سیستم جامع تعبیه شده را پیشنهاد می­ دهد و بسیاری از راه ­حل ­های ارائه شده، شاخه­ های فنی مختلف را با حداکثر انعطاف­ پذیری، راحتی، ایمنی و سودآوری (به ­ویژه برای ساختمان ­های جدید) تحت پوشش قرار می ­دهند.

ایده­ KNX به همان اندازه که مبتکرانه است، ساده نیز می­ باشد. KNX تمام عملکردهای اصلی یک ساختمان (مانند روشنایی، گرمایش، تهویه مطبوع یا سایه) را در یک سیستم هوشمند ترکیب می­ کند؛ که این امر به کاهش هزینه­ های عملیاتی و در نتیجه صرفه­ جویی قابل توجه در انرژی، صرفه جویی در زمان نصب و همچنین افزایش انعطاف ­پذیری و سازگاری با تحولات آینده کمک می ­کند.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.