منو
سبد خرید

درب کشویی ساده

این درب با توجه به شکل و اندازه ورودی و نیاز مشتری می تواند با و یا بدون لنگه های ثابت و به صورت یک لنگه و دولنگه متحرک، طراحی، ساخت و نصب شود. در شرایطی که لنگه های متحرک بر روی دیوار طرفین درب حرکت کنند، قابلیت باز شدن تمامی عرض دهانه فراهم می گردد. در نوع یک لنگه، بر اساس شکل ورودی، لنگه متحرک میتواند تنها به سمت چپ و یا راست حرکت کند. درب را می توان از نظر ارتفاع، طول،عمق و بر حسب ابعاد ورودی مورد نظر مشتریان طراحی نمود. این نوع درب با فریم باریک و یا پهن عرضه می شود و می تواند به صورت ضدحریق طراحی و ساخته شود.

واحدهای محرکه، کنترل، ارسال پیام و قفل الکترومکانیکی درب در داخل پوشش محافظتی قرار گرفته اند. برای افزایش ایمنی، یک فتوسل شامل فرستنده و گیرنده در ورودی درب نصب میشود که واحد کنترل عملکرد آنها را پیش از هر بار بسته شدن درب آزمایش میکند. همچنین در صورت قطع برق، تمامی تنظیمات در رایانه ذخیره شده و اگر درب قفل نباشد، به صورت دستی عمل مینماید.

عملکرد رفت و برگشتی لنگه های متحرک این درب بر روی لنگه های ثابت یا دیوار و اشغال فضای بسیار کم باعث شده است که درب های کشویی ساده به عنوان پرمصرف ترین درب اتوماتیک شیشه ای، همواره مورد توجه مشتریان باشند.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.