منو
سبد خرید

درب بازویی لولایی

اپراتور درب بازویی لولایی بتیس به دلیل تردد راحت برای معلولین، بیشترین کاربرد را در شرکت های خصوصی، رستوران ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی دارا میباشد. یکی از مهمترین ویژگیهای این اپراتور قابلیت
نصب آن بر روی درب های لولایی موجود و بدون هیچگونه تغییر در معماری است که سبب حفظ زیبایی ساختمان میشود.
استفاده از این درب در راهروهایی که نصب درب کشویی در آن امکان پذیر نیست متداول است. این اپراتور در برابر باد و رطوبت مقاوم بوده و مناسب محیط های بیرونی می باشد. این درب ها به صورت یک یا دولنگه طراحی میشود و با توجه به شکل ورودی، میتوان از بازوهای فشاری یا کششی استفاده نمود.
اپراتور این درب به صورت دو نوع الکترومکانیکی عرضه می شود. ویژگی انواع الکترومکانیکی این درب مصرف انرژی بسیار پایین و حرکت کاملا بی صدای آن است. فن آوری به کار رفته سبب سهولت در باز نگاه داشتن درب به صورت دستی میشود و با ویژگی Push to go می توان درب را در هنگام بسته شدن به سادگی باز کرد.
برای بهترین کاربرد این نوع درب با بیشترین ایمنی و امنیت ممکن، سیستم خودپایش به وسیله یک ریزپردازنده به صورت لحظه ای بر عملکرد درب نظارت میکند که سبب اطمینان از کارکرد همیشگی درب می شود. برای برآورده کردن نیاز مشتریان، جنس این درب را میتوان طوری انتخاب کرد که از آن به صورت درب جداکننده بخش های مختلف ساختمان در مواقع اضطراری وقوع حریق استفاده نمود.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.