منو
سبد خرید

INTERRA

اینترا(interra) شرکتی است که توسط تیم­های توسعه و تحقیقش (R&D) – که در اتوماسیون متخصص هستند – بر روی توسعه­ نرم­ افزار و سخت­ افزار کار می­ کند. این شرکت با این هدف که هر محصول در درجه­ اول با استاندردهای با کیفیت بالا مطابقت داشته باشد، از با کیفیت­ ترین مواد استفاده می­ کند. با این تفاسیر، اینترا در راس اصلی بازارهای محلی و محیطی، و یکی از مهمترین بازیکنان عرصه­ جهانی است.

مشتریان شرکتی را ترجیح می ­دهند که می ­تواند راهکارهای ترکیبی ارائه دهد. اینترا محصولاتی را تولید می کند که امکان اتصال و برقراری ارتباط با انواع پروتکلهای هوشمند امروزه را دارند نظیر KNX، شبکه­ اینترنت اشیا (IoT) ،Bacnet و Modbus. بنابراین می تواند بدون داشتن محدودیت زمانی، محصولات خود را با راهکارهایی پایدار در مناطق زیادی از دنیا مخصوصاً اروپا، پیدا کند.

با ارائه راه­ حل­های مقرون به صرفه به مشتریان و سیستمهای کنترلی متنوع که به ساکنین اطمینان خاطر می دهد آسایش مطلق، امنیت، و زیبایی را در یک ساختمان مسکونی برآورده میسازیم. زمان آن رسیده که از دست مکانیزم ­های گیج کننده خلاص شویم. تمام نیازها در محل اقامت به راحتی از یک نقطه یا پنل مرکزی با اینترا کنترل می ­شوند.

با اینترا، تمام نیاز­های یک ساختمان مسکونی با استفاده از آخرین تکنولوژی برآورده می شود.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.